Obraz olejny do salonu Eteryczne nimfy w złoconej ramie

UROCZA SCENA W OGRODZIE

OLEJ NA DESCE W DEKORACYJNEJ RAMIE

 Obraz olejny Eteryczne nimfy w złoconej ramie

Przepiękny obraz olejny namalowany na desce, ukazujący dwie nagie młode kobiety o powabnych ciałach odpoczywające w wiosennym ogrodzie nad brzegiem stawu. Wspaniałe uchwycono pełen niesamowitego czaru, leniwie zmysłowy klimat sceny, co podkreśla tętniąca życiem, soczysta bujna zieleń otaczająca postacie. Wszystkie elementy malowidła przedstawione zostały w niezwykle subtelny sposób, uwypuklający ich fakturę, która staje się wręcz dotykalna.

Wysmakowana paleta kolorystyczna a także igrające na wodzie refleksy świetlne doskonale oddają plastyczność tego zachwycającego sensualnego pejzażu. Cechuje go świetna technika malarska. Oprawę obrazu stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą płatkowo ramę ozdabiają liczne misterne sztukaterie. Z tyłu znajduje się sygnatura. Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba. Idealnie nadaje się do upiększenia salonu, gabinetu albo biura. Obraz jest również znakomitym pomysłem na gustowny prezent.

 

Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 50 x 30 CM.

 

WYMIARY MALATURY: 40 X 20 CM.

 

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...