Porcelana Rosenthal antyki - elegancja która trwa

Luksusowe antyki z porcelany Rosenthal

Porcelana Rosenthal antyki są nie tylko niezwykle, pożądane przez kolekcjonerów ale mają wartość użytkową i mogą służyć przy wyjątkowych przyjęciach ale również przy codziennych posiłkach.  Każda szanująca się pani domu marzy o wyjątkowej i eleganckiej porcelanie Rosenthal. Wokół niej urosło sporo mitów i legend, ale to dodaje jej tylko wielkiej wyjątkowości. Piękna porcelana stanowi ważny element wyrazu naszej indywidualności i stylu. Wybór zastawy stołowej i sposób aranżacji jadalnianego stołu potrafi odzwierciedlać nasze zainteresowania, pasje i preferencje estetyczne.

porcelana Rosenthal serwis

Kobiety od wieków pragną podawać swoim gościom wyjątkowe posiłki na pięknie zdobionych talerzach, a młode damy z przyjemnością podają herbatę i kawę w serwisie składającym się z różanego imbryka oraz małych, delikatnie zdobionych filiżanek i talerzyków. Takie serwisy zawsze będą wyglądały wyjątkowo gwarantując odpowiedni status właścicieli.

Porcelana Rosenthal jako luksusowy prezent

Odkryj wyjątkowy prezent dla miłośnika elegancji i klasy – antyki z porcelany Rosenthal. Nasza kolekcja zachwyca niepowtarzalnym stylem i doskonałą jakością, sprawiając, że każdy przedmiot staje się nie tylko ozdobą, ale też wyrazem wyrafinowanego gustu. Zaskocz bliską osobę niezwykłym upominkiem, który przetrwa wiele pokoleń.

W ofercie Galerii Antikon znajduje się szeroki wybór porcelany Rosenthal, która sprawi ogromną radość każdej nietuzinkowej kobiecie. Oprócz eleganckich serwisów kawowych zdobionych drobnymi kwiatkami, można znaleźć też bogatą kolekcję talerzy przedstawiających niesamowite postacie lub piękne pejzaże. Porcelana Rosenthal to idealny prezent na ślub lub rocznicę, ponieważ jest tak samo wyjątkowa jak osoba, która została nią obdarowana.

antyki rosenthal

Gwarantujemy Państwu bezpieczną dostawę porcelany Rosenthal i innych wybitnych okazów na terenie całej Polski. Oraz odpowiednie ubezpieczenie transportu. Polecamy na sprzedaż duży wybór pięknej zabytkowej porcelany w sklepie online Galeria Antikon.Wczytywanie...