Dekoracje marynistyczne

Dekoracje marynistyczne są świetnym uzupełnieniem stylowego gabinetu czy kolonialnego salonu.  Artykuły marynistyczne to wspaniały pomysł na prezent dla kochających morze, żeglarzy, marynarzy i kapitanów. Wśród oferowanych przez Galerię Antikon produktów królują kompasy, sekstanty, koła ratunkowe, busole czy zegary. Przede wszystkim prezentujemy dzwony i dzwonki jachtowe w różnych rozmiarach. 
Wiele hoteli i restauracji również w swym wystroju stawia na elementy marynistyczne, które przywołują na myśl dalekie podróże i piękne wakacje. Fantastyczne żeglarskie prezenty jak sekstansy w drewnianych skrzynkach, mosiężne busole w mahoniowych pudełkach czy duże drewniane koła sterowe wszystko to można kupić w Antikonie. Polecamy też dzwonki hotelowe, dzwonki barowe , dzwonki mosiężne na drewnianej podstawie.
Wszelkiego rodzaju dzwony są bardzo praktycznym elementem wystroju pozwalającym na przywołanie pracowników lub gości. Polecamy marynistyczne dekoracje i ponadczasowe prezenty nie tylko dla żeglarzy i kochających morze. Antikon to internetowa galeria dekoracji i sztuki gdzie z pewnością znajdziecie Państwo interesujące marynistyczne prezenty.
Wczytywanie...