Obrazy kwiaty olejne

Obrazy z kwiatami to nieodłączny element wystroju stylowego domu. Jeśli chcą Państwo nadać swojemu mieszkaniu wyjątkowy charakter, stworzyć w nim klimat, który zainspiruje domowników i oczaruje gości, pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być "ubranie" pustych ścian w obrazy olejne. Kwiaty będą tu najbardziej uniwersalnym motywem, który sprawdzi się wszędzie, od przedsionka, przez salon, kuchnię i sypialnię, aż po łazienkę. 

obrazy z kwiatami

Miłośnicy stylowych mebli i antyków znajdą u nas wyjątkowe stare obrazy z kwiatami autorów z początku XX w . Każdy z oferowanych obrazów sprzedawany jest w drewnianej, bogato zdobionej złoconymi elementami ramie, która podkreśla niebywały charakter poszczególnych dzieł. Najczęściej przedstawiane motywy kwiatów w wazonie to słoneczniki, tulipany, róże czy maki.

obrazy kwiay olejne

Niektóre oferowane przez nas prace są odwzorowaniem znanych pereł światowego malarstwa, których historia, w zależności od egzemplarza, może sięgać nawet XIX/XX w. Każdy obraz z poniższej kolekcji przyciąga wzrok i pobudza do refleksji. Stanowiąc symbol piękna i płodności, przedstawiane na obrazach kwiaty skutecznie ożywią nawet najbardziej ponure i ciemne pomieszczenie. Kwiaty to klasyczny obraz do salonu i powinien znaleźć się w każdym stylowym urządzonym antykami domu.

obrazy do salonu

 Z pewnością znajdą Państwo w Galerii Antikon internetowym sklepie z obrazami odpowiednie dla siebie malowidło. Wszystkie obrazy są przez nas starannie pakowane i przygotowywane do transportu, dzięki temu maja Państwo gwarancję, że zamówienie dotrze do Was w nienaruszonym stanie.

Wczytywanie...