Bibeloty antyki

Bibeloty w ofercie Galerii Antikon to prawdziwy raj dla kolekcjonerów. Wśród nich znajdziecie Państwo stylowe pochodzące z epoki antyki - kałamarze z porcelany, brązu, marmuru lub cyny, oryginalne wyroby z cyny jak kufle, dzbany i patery, francuskie srebrne bibeloty jak patery srebrne i filiżanki srebrne oraz platerowane naczynia znanych wytwórni jak Christofle, Fraget, Wmf w bardzo dobrym stanie. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się w Galerii Antikon sklep online antyki secesyjne i art deco. Te często ponadstuletnie antyki to nie lada gratka dla kolekcjonerów i zbieraczy oraz świetna lokata kapitału.  Ponadto Antikon oferuje unikalne dekoracje marynistyczne, różnorodne dekoracje do domu i ogrodu jak dzwony, dzwonki, doniczki, kołatki czy ciekawe ramki do zdjęć oraz współczesne dekoracje w stylu Glamour.

Prasa o nas czytaj w Czas na Wnętrze

antyki bibeloty

Internetowa galeria sztuki poleca również niesamowite stylowe laski do chodzenia dla seniorów w dużym wyborze z posrebrzaną lub mosiężną rączką i laską w  kolorze czarnym lub brązowym. Wszystkie przedmioty są przez nas starannie pakowane i przygotowywane do transportu, dzięki temu maja Państwo gwarancję, że zamówienie dotrze do Was w nienaruszonym stanie. Polecamy antyki i bibeloty.

Sklep Galeria Antikon oferuje wiele wspaniałych antycznych bibelotów. Zapewniając duży wybór staramy się wpisać w gusta najbardziej wyrafinowanych klientów. Zapraszamy do zakupów.

Wczytywanie...