Młyn wodny duży obraz do salonu

Stary obraz olejny do salonu piękny pejzaż górski

Młyn wodny duży obraz do salonu olej na płótnie wspaniałe malarstwo pejzaż górski

Zachwycający, duży stary obraz olejny namalowany na płótnie polecam wszystkim lubiącym antyki, stylowe meble i luksusowe dekoracje. Propozycja dla koneserów starego dobrego malarstwa pejzażowego.

Młyn wodny duży obraz do salonu ukazuje śliczny krajobraz z rozciągającym się w tle pasmem ośnieżonych gór. Pośród wspaniałych majestatycznych drzew liściastych i strzelistych świerków uwagę przykuwa młyn wodny. Na obu brzegach rwącej rzeczki urokliwie wiją się dróżki, co nadaje kompozycji swoistej symetrii. Wyśmienicie zniuansowana paleta barw oraz subtelne efekty światłocieniowe doskonale podkreślają wyjątkową plastyczność pejzażu.

Obraz olejny do salonu cechuje go świetna technika malarska, widoczna struktura farby. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi niezwykle elegancka, profilowana rama. Klasycznie prosta, złocona rama wykonana jest z drewna. Malowidło pięknie się prezentuje, będzie znakomitą ozdobą każdego wnętrza.

Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu Andreas. Pochodzenie Niemcy.

Obraz olejny pejzaż górski to stylowy i elegancki element dekoracyjny salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Stan zachowania obrazu bardzo dobry.

 

Wymiary z ramą :  92 X 52 cm.

Wymiary malatury  80 X 40 cm.

Ten i inne obrazy antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

 

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...