Stare obrazy

Stare obrazy stanowią ważny element kolekcji i wyposażenia domu każdego miłośnika antyków. Obrazy powinniśmy wybierać kierując się zarówno ich wartością materialną jak i przekazem jaki niesie dane dzieło. Każdy kolekcjoner ma u swoich zbiorach zarówno niezwykle wartościowe jak i te mniej przedmioty. Warto pamiętać też o własnych upodobaniach abyśmy mogli czerpać z kolekcji jeszcze więcej radości.

stare obrazy olejne

Antikon przedstawia dużą kolekcję starych obrazów która zadowoli nie jednego miłośnika antyków i staroci. Pozwoli ubrać ściany eleganckiego salonu jak i większego pałacyku. Drewniane, oryginalne ramy w które są oprawione płócienne malowidła sprawiają że zakupione u nas obrazy nadają się od razu do powieszenia.

Galeria starych zabytkowych obrazów Antikon  ma w swej kolekcji tylko obiekty w bardzo dobrym stanie.  Stare obrazy olejne w dobrym stanie nie łatwo jest  zakupić. Często stare obrazy wymagają renowacji. My zawsze uprzedzamy czy obraz wymaga renowacji czy tez nie.  Z obrazami często jest jak z winem im starsze tym lepsze. Tym nie mniej pamiętajmy o jakości i dobrym stanie zachowania obiektu. Gwarantujemy fachowy transport obrazów.

obrazy antyki

Wczytywanie...