Kolekcjonerskie talerze

Kolekcjonerskie talerze są przedmiotem pożądania wielu miłośników porcelany. To piękne historie zaklęte w talerzach które można powiesić na ścianie lub wyeksponować na półce czy w witrynie. Taka kolekcja będzie również świetnym prezentem na wyjątkową rocznicę nie tylko dla konesera starej porcelany.

talerze z okrętami

Wiele firm produkujących porcelanę sygnuje serie ściennych talerzy takich jak Limoges, Rosenthal, Royal Dulton, Franklin Mint, Royal Albert, talerze Bradex. Talerze na ścianę tworzą całe serie obrazów i motywów i tym bardziej są wartościowe jeśli są w komplecie.

kolekcjonerskie talerze

Talerze naścienne przedstawiają wiele motywów jak talerze z kwiatami, talerze z ptakami, talerze z zamkami, sceny rodzajowe, talerze religijne jak talerze z Madonnami, talerze marynistyczne jak z talerze z żaglowcami i wiele innych tematów jest ukazanych na tych porcelanowych cudach. Często nawiązują do dzieł znanych twórców. Zbieranie talerzy może być źródłem dużej przyjemności a prezentacja kolekcji w domu zachwyci wszystkich gości i będzie cieszyła oczy przez długie lata.

talerze bradex

Internetowy sklep z antykami oferuje duży wybór całych kolekcji porcelanowych talerzy na ścianę.

Wczytywanie...