GWARANCJA  ZADOWOLENIA  BĄDŹ ZWROTU GOTÓWKI

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumenta, jeśli towar nie był używany i pozbawiony opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Przed dokonaniem zwrotu prosimy koniecznie o kontakt telefoniczny lub mailowy celem omówienia szczegółów zwrotu. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. sklep gwarantuje zwrot wartości towaru i kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi.

Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

 

Wysyłki i zwroty

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy zapłatę przez system bezpiecznych płatności Przelewy24 oraz przesyłki za pobraniem.

nr konta :

49 1910 1048 2267 1912 9605 0001

swift/bic kode SCFBPLPWXXX

Wysyłka paczki

Zamówione przedmioty wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych poprzez firmę kurierską. Paczki pakujemy bardzo starannie, w kilka warstw zabezpieczających. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz oznaczone do ostrożnego traktowania (szkło).

 

Koszty przesyłki 

Promocja na darmową dostawę od kwoty zakupów 1200 zł przy przedpłacie jak i za pobraniem również.

  • 25 zł dla paczek do 12 kg
  • 32 zł dla paczek powyżej 15kg
  • 45 zł lampy,serwisy,
  • 50 zł lustra do 1 m
  • 90-200 zł lustra w opakowaniu powyżej 1 m

    Przesyłka za pobraniem plus 7 zł. 

Przesyłki zagraniczne są realizowane według odrębnego cennika w zależności od wagi przedmiotu i kraju przeznaczenia.

Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i w razie jakiejkolwiek szkody niezwłocznie spisać protokół szkody w dniu odbioru przesyłki i w obecności kuriera.

 

 

 

Wczytywanie...