Porcelana z brązem

Porcelana z brązem to fantastyczne połączenie solidnego metalu z naczyniami z grubej porcelany. Finezyjne barokowe, rokokowe, empire, secesyjne kształty naczyń okute są w ręcznie tworzone i cyzelowane aplikacje z brązu, które pięknie komponują się z całością.
porcelana z brazem
Porcelana jest ręcznie malowana w zjawiskowe wzory a połączenie porcelany z brązem daje niesamowity efekt wizualny. Przedmioty te są bardzo solidnie wykonane i będą cieszyć oczy jeszcze długie lata - są to prawdziwe przedmioty z duszą. Polecamy porcelanowe cuda do wystroju stylowego mieszania, willi, dworku czy pałacyku.
porcelana antyki
Sklep internetowy z porcelaną Galeria Antikon prezentuje ogromny wybór luksusowych przedmiotów z porcelany jak duże wazony, wazy, patery, misy, dzbany, bomboniery, szkatuły, świeczniki, rogi obfitości oraz wszelkiego rodzaju naczynia. Sklep internetowy Antikon jest prawdziwą kopalnią pięknych przedmiotów i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukacie luksusowego prezentu to Galeria Antikon jest właściwym miejscem na jego wybór.
Wczytywanie...