Stare porcelanowe serwisy

Antyczne serwisy z porcelany zapraszają do stołu

Porcelanowe serwisy ciągle są niewątpliwą ozdobą każdego stołu. Stara porcelana czy zabytkowa zastawa stołowa uświetni każde wyjątkowe przyjęcie. Tak serwowany posiłek będzie na długo zapamiętany przez biesiadników i przysporzy wiele radości gospodarzom. Kultura i estetyka stołu jest wyznacznikiem społecznego statusu i dobrego smaku. Podsiadanie w swej kolekcji pięknego serwisu obiadowego jest marzeniem każdej pani domu lubiącej eleganckie uroczystości.
porcelanowe serwisy
Sklep ze starą porcelaną Galeria Antikon sprzedaje stare serwisy obiadowe, serwisy kawowe, herbaciane i śniadaniowe, zastawy stołowe, komplety porcelany oraz wyjątkowe serwisy do dziczyzny i serwisy do ryb dzisiaj już tak rzadko spotykane. Antikon posiada też w ofercie piękne zastawy do deserów, jak na przykład talerze z owocami oraz misy deserowe. Te wyjątkowe komplety i serwisy mają często ponad 100-letnią historię i pomimo to są świetnie zachowane.
antyczne serwisy

Porcelanowe serwisy - dziedzictwo europejskiej kultury jedzenia

Wyprodukowane zostały z doskonałej jakości porcelany Rosenthal, Meissen, Limoges , Copenhagen, Hutschenreuther,  Krautheim oraz polskich starych manufakturach jak Ćmielów, Wałbrzych czy Chodzież. Stara porcelana posiada niewątpliwy urok ale też często jest bardzo wartościowa. Każdy sprzedawany tu przedmiot oznaczony jest sygnaturą wytwórcy, co świadczy o jego autentyczności. Sklep z porcelaną Antikon poleca piękną, starą porcelanę i inne antyki.
zabytkowy serwis z porcelany

Stare serwisy a nowoczesne wnętrza

Stare serwisy w nowoczesnych wnętrzach to harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością, tworząc atmosferę, która celebruje przeszłość, jednocześnie podkreślając współczesne trendy. Te miejsca łączą w sobie urok historycznych detali z funkcjonalnością i estetyką współczesnego designu.

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz coraz częściej promują ideę ekologii i zrównoważonego rozwoju. Zabytkowe, stare komplety z porcelany stają się nie tylko elementem dekoracyjnym. Stają się także symbolem szacunku dla historii, kreatywności w designie i dbałości o środowisko, gdy są integrowane w nowoczesne wnętrza. Będąc nowoczesnym można cieszyć się wielowiekową historią porcelany!

Antyczne serwisy jako luksusowy prezent

Odkryj niepowtarzalny urok zabytkowych porcelanowych serwisów na prezent. Nasza kolekcja to nie tylko elegancja i tradycja, ale także unikalny wyraz historii i rzemiosła. Każdy kawałek opowiada swoją historię, dodając niepowtarzalny urok Twoim spotkaniom. Zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem, który nie tylko zachwyci ich estetyką, ale także stanie się dziedzictwem przekazywanym przez pokolenia.
Wyjątkowe zabytkowe serwisy – odkryj piękno historii w codziennych chwilach. Nasza kolekcja zachwyca nie tylko swoją elegancją, ale także unikalnym wzornictwem, które przemawia do miłośników klasyki. Każda część opowiada historię, dodając niepowtarzalny urok twoim przyjęciom. Zanurz się w świat delikatnych detali i ponadczasowego stylu z naszymi porcelanowymi arcydziełami

Zadowolenie najważniejsze - zawsze bezpieczna dostawa

Nasze doświadczenie zapewni Ci spokój. Nie musisz martwić się o dostawę antycznego serwisu. Zapakujemy go profesjonalnie i gwarantujemy bezpieczną dostawę do Twojego domu.
Wczytywanie...