Porcelanowe serwisy

Porcelanowe serwisy ciągle są niewątpliwą ozdobą każdego stołu. Stara porcelana czy zabytkowa zastawa stołowa uświetni każde wyjątkowe przyjęcie. Tak serwowany posiłek będzie na długo zapamiętany przez biesiadników i przysporzy wiele radości gospodarzom. Kultura i estetyka stołu jest wyznacznikiem społecznego statusu i dobrego smaku. Podsiadanie w swej kolekcji pięknego serwisu obiadowego jest marzeniem każdej pani domu lubiącej eleganckie uroczystości.
porcelanowy serwis
Sklep z antykami Galeria Antikon sprzedaje serwisy obiadowe, serwisy kawowe, herbaciane i śniadaniowe, zastawy stołowe, komplety porcelany oraz wyjątkowe serwisy do dziczyzny i serwisy do ryb dzisiaj już tak rzadko spotykane. Antikon posiada też w ofercie piękne zastawy do deserów, jak na przykład talerze z owocami oraz misy deserowe. Te wyjątkowe komplety i serwisy mają często ponad 100-letnią historię i pomimo to są świetnie zachowane.
antyczny serwis
Wyprodukowane zostały z doskonałej jakości porcelany Rosenthal, Meissen, Limoges , Copenhagen, Hutschenreuther,  Krautheim oraz polskich starych manufakturach jak Ćmielów, Wałbrzych czy Chodzież. Stara porcelana posiada niewątpliwy urok ale też i często jest bardzo wartościowa. Każdy sprzedawany tu przedmiot oznaczony jest sygnaturą wytwórcy, co świadczy o jego autentyczności. Sklep z porcelaną Antikon poleca starą porcelanę i inne antyki.
zabytkowy serwis z porcelany
Wczytywanie...