Wrocław stary obraz młyn wodny XIX w

Malarstwo olejne stary XIX wieczny obraz Młyn Wodny

Wrocław stary obraz młyn wodny XIX w okolice Breslau piękne malarstwo

Prześliczny stary obraz olejny Wrocław na płótnie jest przyklejony na desce i przedstawia prawdopodobnie okolice dawnego Wrocławia. Wiejski letni pejzaż z młynem wodnym i domami. Ten urokliwy krajobraz charakteryzuje się niezwykłą witalnością i sugestywnością, niemalże można poczuć zapach lata. Obraz odznacza się wspaniałymi światłocieniami, wyśmienitą paletą barw, delikatnie prowadzonymi liniami pędzla oraz delikatną strukturą farby. Cechuje go dobra technika malarska.

Oprawę dla tego starego obrazu stanowi piękna, stylowa, gruba rama, wykonana z drewna. Złoconą przestrzenną ramę ozdabiają kunsztowne sztukaterie. Obraz sygnowany jest w prawym dolnym rogu mało czytelnym podpisem. Z tyłu zaś jest oryginalna metryczka z specjalistycznego zakładu sprzedającego i oprawiającego ten obraz w ramę , rozpoczęcie działalności 1848r, Breslau, Nicolai Strasse.

Stan obrazu płótno i rama stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.  Gwarantujemy bezpieczny transport i ubezpieczenie obrazu.

Wymiary z ramą: 61 x 35 cm.

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu.

Obrazy na sprzedaż oferuje Galeria Antkon stare obrazy olejne w bardzo dobrym stanie.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...