Świeczniki ozdobne

Świeczniki od wieków służyły jako niezbędny sprzęt domowy, używane były w każdym domostwie i bogatym i tym biednym. Zadanie świecznika dziś nie jest tak priorytetowe jak w czasach kiedy nie było oświetlenia, jednakże nie zapominajmy o świecznikach. Nic nie zastąpi nastroju zapalonych świec i ciepła od nich bijących.

Otul domowe wnętrze blaskiem świec. Pięknie dobrany stylowy świecznik będzie ukoronowaniem uroczyście nakrytego stołu.  Klasyczne świeczniki to idealny detal do eleganckich przestrzeni. Można wykorzystać je jako element dekoracji stołu na uroczystą kolację lecz także sprawdzą się także do codziennej aranżacji salonu, świecznik można wyeksponować na stole, konsoli, parapecie czy kominku. 

świeczniki

Udekoruj domowe wnętrze blaskiem świec. Migocące płomienie sprawą, że domową przestrzeń wypełni magiczna atmosfera. Wieczory coraz dłuższe, dlatego by nie popaść w smutek, trzeba wieczór oświetlić, ogrzać i nadać mu trochę magii. Nasz internetowy sklep z antykami oferuje świeczniki metalowe, świeczniki porcelanowe, świeczniki do zegarów czy też antyki świeczniki.

Wczytywanie...