Pejzaż włoski obraz do salonu

Obraz olejny na płótnie piękny pejzaż w złotej prostej ramie

Pejzaż do salonu nadmorski skalisty brzeg

Ten świetny pejzaż włoski polecamy wszystkim miłośnikom włoskich klimatów jako obraz do salonu czy gabinetu. Piękny, duży pejzaż będzie cieszył oczy długie lata i wzbudzał zachwyt u odwiedzających nas gości.

Nastrojowy stary wielki pejzaż do salonu namalowany na płótnie. Obraz ten przedstawia włoskie skaliste wybrzeże, porośnięte bujną roślinnością wśród której królują  piękne domy. Dzięki wysmakowanej palecie kolorów oraz znakomitym efektom światłocieniowym cudnie uchwycono odprężającą atmosferę pejzażu.

Pejzaż do salonu cechuje świetna technika malarska. Bardzo dobry warsztat malarski. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę obrazu stanowi przestrzenna prosta, gruba rama, wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają proste ryfle. Obraz jest duży i ciężki. Będzie się ślicznie prezentował w jadalni lub salonie. Malowidło sygnowane w prawym dolnym rogu B.Bremer, autor niemiecki lub austriacki. Pochodzenie II połowa XX w.

 

Pejzaż do salonu chata z jeziorem  to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Obraz świetnie nadaje się na prezent biznesowy. 

 

Stan zachowania obrazu bardzo dobry, nadaje się od razu do powieszenia, nie wymaga renowacji.

Wymiary z ramą  95 X 75 cm,

Wymiary malatury  78 X 58 cm,

 no308

 Pejzaże do salonu w dużym wyborze w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...