Pejzaż do salonu widok na jezioro i góry

Pejzaż do salonu

Chata widok na jezioro

Pejzaż do salonu chata z widokiem na jezioro

Miłośnicy antyków, starych mebli  zabytkowych bibelotów nie omieszkają ubrać swoich ścian w salonie w atrakcyjne obrazy. Najlepszym wyborem będzie malarstwo które naprawdę nam się podoba. Piękny pejzaż będzie cieszył oczy długie lata i wzbudzał zachwyt u odwiedzających nas gości.

Nastrojowy stary wielki pejzaż do salonu namalowany na płótnie. Obraz ten przedstawia starą chatę na brzegu górskiego jeziora i zarysowane na drugim planie wysokie góry. Dzięki wysmakowanej palecie kolorów oraz znakomitym efektom światłocieniowym cudnie uchwycono odprężającą atmosferę pejzażu.

Pejzaż do salonu cechuje świetna technika malarska, struktura farby wyczuwalna pod palcami. Obraz malowany częściowo techniką szpachli , bardzo dobry warsztat malarski , szkoła niemiecka. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę obrazu stanowi przestrzenna zupełnie nowa, gruba rama, wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają reliefowe ornamenty. Obraz jest duży i ciężki. Będzie się ślicznie prezentował w jadalni lub salonie. Malowidło sygnowane w prawym dolnym rogu mało czytelny podpis, autor niemiecki lub austriacki. Pochodzenie I połowa XX w.

 

Pejzaż do salonu chata z jeziorem  to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Obraz świetnie nadaje się na prezent biznesowy. 

 

Stan zachowania obrazu bardzo dobry, nadaje się od razu do powieszenia, nie wymaga renowacji.

Wymiary z ramą  90 X 70 CM.

Wymiary malatury  80 X 60 CM.

 no 203

 Pejzaże do salonu w dużym wyborze w galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...