Obraz aukcyjny brzeg jeziora w stylowej ramie

Pejzaż marynistyczny oryginalny olej na płótnie

Malarstwo artystyczne malarz aukcyjny

Obraz stary olej w bogatej ramie malarstwo aukcyjne

Obraz marynistyczny brzeg jeziora polecamy wszystkim miłośnikom wodnych klimatów a także kolekcjonerom i wielbicielom antyków oraz stylowych mebli.

Stary duży obraz olejny namalowany na płótnie i oprawiony w świetną drewnianą ramę w typie kossakówka.  Przedstawia niebywale nastrojowy malowniczy pejzaż ukazujący brzeg jeziora. Bardzo dobre malarstwo krajobrazowe, sprawia doskonałe wrażenie oglądany na żywo.

Zachwyt budzą wysmakowane efekty światłocieniowe oraz rewelacyjna gra niuansów barwnych na niebie i wodzie które doskonale oddają niesamowity urok tej letniej  scenerii. Obraz malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska, szkoła niderlandzka.

Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi przestrzenną i niezwykle elegancka, złota rama w stylu kossakówka. Rama jest wykonana z drewna z dodatkowymi aplikami.

Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu B.Ruud, 1925-2003. Ceniony malarz aukcyjny. Obraz stary najprawdopodobniej z lat 60 XX w  1966r. Rama oryginalna, dobrze spasowana.


Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Malarstwo marynistyczne świetnie nadaje się na biznesowy prezent dla miłośników morza i nie tylko.

Stan zachowania przedmiotu:

Obraz olejny w bardzo dobrym stanie, nie wymaga renowacji i nadaje się od razu do powieszenia.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 110 x 80 CM.

WYMIARY MALATURY: 95 x 65 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

no 112

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...