INFOLINIA 603-207-903

0

Brak produktów

Wysyłka Darmowa wysyłka!
Razem 0,00 zł
Przejdź do koszyka Realizuj zamówienie

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)

Stary obraz morze aukcyjny w stylowej ramie

Produkt dostępny

5 900,00 zł

Bardzo dobry

Pejzaż marynistyczny oryginalny olej na płótnie malarstwo artystyczne malarz aukcyjny

Stary obraz łodzie na morzu bogatej ramie malarstwo aukcyjne

Stary obraz olejny namalowany na płótnie i oprawiony w świetną drewnianą ramę.  Przedstawia niebywale nastrojowy marynistyczny pejzaż z dwiema łodziami żaglowymi. Bardzo dobre malarstwo.

Zachwyt budzi bezkresny horyzont o zachodzie słońca. Wysmakowane efekty światłocieniowe oraz rewelacyjna gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiej scenerii. Obraz malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska, szkoła monachijska.

Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi przestrzenną i niezwykle elegancka, kremowo -złotawa rama w stylu kossakówka. Rama jest wykonana z drewna z dodatkowymi aplikami pokrytymi złoceniem.

Płótno sygnowane jest w lewym dolnym rogu Hans Nowak, 1922-1996, urodzony w Herne. Ceniony malarz aukcyjny. Obraz stary najprawdopodobniej z okresu wcześnie  powojennego. Rama oryginalna, dobrze spasowana.

Polecamy ten piękny obraz marynistyczny, takie okazy nie często są dostępne.

Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Malarstwo marynistyczne świetnie nadaje się na biznesowy prezent dla miłośników morza i nie tylko.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Obraz olejny w bardzo dobrym stanie, nadaje się od razu do powieszenia.

WYMIARY Z RAMĄ: 80 x 70 CM.

WYMIARY MALATURY: 60 x 50 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyczne obrazy na płótnie znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

no110

Proszę czekać...