Obraz marynistyczny łodzie żaglowe duży obraz

Pejzaż morski do salonu

Duży olej na płótnie

Obraz marynistyczny malarstwo olejne  Łodzie żaglowe

Prześliczny, duży, stary obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia niebywale nastrojowy marynistyczny pejzaż z dwiema łodziami żaglowymi i kilkoma mniejszymi w tle. Zachwyt budzi bezkresny horyzont i groźnie wyglądające chmury przez które przedziera się zachodzące słońce. Wysmakowane efekty światłocieniowe oraz rewelacyjna gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiej scenerii. Malowidło cechuje świetna technika malarska, delikatna  struktura farby. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę obrazu stanowi ozdobna złota rama. Klasycznie prosta, ozdobiona wzorem rama wykonana jest z drewna. Barwy ramy podkreślają kolorystyczną gamę malowidła. Obraz będzie się znakomicie prezentował w biurze bądź salonie. Płótno sygnowane mało czytelnym podpisem ... Lakien? w lewym dolnym rogu.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo bardzo dobry, nadaje się od razu do powieszenia.

Polecamy to nie lada gratka dla miłośników marynistyki i antyków. 

WYMIARY Z RAMĄ: 94 X 54 CM.

WYMIARY MALATURY: 78 X 38 CM.

nr 4

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w galerii obrazów Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...