Obraz olejny śródziemnomorski pejzaż duże płótno do sypialni

Śródziemnomorski pejzaż

Malarstwo morskie

Obraz olejny śródziemnomorski pejzaż duże płótno do sypialni

Przepiękny stary obraz olejny na płótnie, przedstawiający rozległy widok na lazurową zatokę. Na pierwszym planie łodzie w zatoczce i  droga wiodąca do domostwa. W tle zarysowują się góry i dalsza część wyspy, zabudowania nadmorskiego miasteczka. Postacie ludzkie , mężczyzna niosący wodę i kobiety krzątające się przy domostwie dodają dynamizmu.  Ten urokliwy krajobraz ma nadzwyczajną moc podnoszenia nastroju i przenosi patrzącego w sentymentalną podróż do śródziemnomorskich krajów.

Pejzaż przedstawia prawdopodobnie którąś z greckich wysp. Obraz odznacza się delikatnie prowadzonymi liniami pędzla oraz widoczną strukturą farby. Cechuje go świetna technika malarska. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu. Obraz oprawiony w klasyczną, prostą grubą ramę. Płótno na dole jest sygnowane W. Brodressen.

 

Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura.

Stan obrazu bardzo dobry, malatura bez uszkodzeń.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 95 X 75 CM.

 

WYMIARY MALATURY: 80 X 60 CM.

 

no70

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...