Obraz marynistyczny Łodzie rybackie w złotej ramie

Malarstwo marynistyczne

Oryginalny wielki olej na płótnie w stylowej ramie

Obraz marynistyczny Łodzie rybackie w cudownej ramie

Prześliczny, ogromny stary obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia niebywale nastrojowy marynistyczny pejzaż z trzema łodziami żaglowymi. Zachwyt budzi bezkresny horyzont o zachodzie słońca. Wysmakowane efekty światłocieniowe oraz rewelacyjna gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiej scenerii. Obraz malowany na płótnie techniką szpachli, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska, szkoła monachijska. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi przestrzenną i niezwykle elegancka, beżowo-złotawa rama. Rama jest wykonana z drewna z dodatkowymi aplikacjami. Jasne, świetliste barwy ramy podkreślają kolorystyczną gamę malowidła.

Płótno sygnowane, podpis nieczytelny. Na odwrocie obrazu jest metryczka z rozmiarem i słabo czytelnym tytułem i nazwiskiem autora. Obraz stary najprawdopodobniej z okresu wcześnie powojennego. Rama raczej oryginalna, dobrze spasowana.

 

Obraz olejny na płótnie to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Obraz w bardzo dobrym stanie zachowania.

WYMIARY Z RAMĄ: 113 X 54 CM.

WYMIARY MALATURY: 99 X 40 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten oraz inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...