Maki martwa natura V.d. BERG obraz olejny

Maki w wazonie

Cudowne malarstwo artystyczne

 Obraz olejny Maki martwa natura V.d. BERG malarz aukcyjny

Prześliczny stary obraz olejny na płótnie, przedstawiający okazały bukiet maków w pękatym błękitnym wazonie. Ta urokliwa martwa natura charakteryzuje się niezwykłą witalnością i sugestywnością, niemalże można poczuć zapach kwiatów.

Obraz Maki  odznacza się wspaniałymi światłocieniami, wyśmienitą paletą barw, delikatnie prowadzonymi liniami pędzla oraz widoczną strukturą farby. Cechuje go świetna technika malarska. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu. Oprawę dla tego ciężkiego obrazu stanowi piękna, stylowa, gruba rama, wykonana z drewna. Złoconą przestrzenną ramę ozdabiają kunsztowne sztukaterie. Obraz sygnowany jest w prawym dolnym rogu V.d. Berg. Znany i ceniony holenderski malarz, notowany na aukcjach.

 

Obraz olejny maki to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura.

Stan obrazu bardzo dobry, nadaje się od razu do powieszenia.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 83 X 63 CM.

 WYMIARY MALATURY: 70 x 50 CM.

 Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

no50

Galeria starego malarstwa Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...