Obraz olejny potęga oceanu piękne malarstwo Rarytas

Potęga oceanu rarytas duży olej na płótnie w drewnianej ramie panorama

Obraz wzburzone morze świetne olejne malarstwo

Świetny bardzo duży obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia dynamiczny krajobraz wzburzonego oceanu o zachodzie słońca. Spienione fale przybijają do przybrzeżnych skał  tak, że niemalże słyszymy ich uspokajający szum. Bezkresny horyzont potęguje wrażenie przestrzeni i potęgi oceanu. Wszystko to przedstawione  na tle zachodzącego słońca daje niezwykle pozytywny uspokajający nastrój. 

Bardzo dobre efekty światłocieniowe oraz celująca  gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiego bezkresu. Obraz malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska. Oprawę obrazu stanowi stylowa profilowana biało złota rama wykona z drewna, podkreślająca niesamowity charakter obrazu.

Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu nieczytelnie. Rama oryginalnie dopasowana.

Polecamy ten piękny obraz marynistyczny. Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Polecamy miłośnikom marynistyki i nie tylko.

Stan zachowania obrazu:

Obraz w bardzo dobrym stanie, nadaje się od razu do powieszenia.

WYMIARY Z RAMĄ: 115 x 65 CM.

WYMIARY MALATURY: 98 x485 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

No7

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...