Obraz olejny trojka konie ok 1900

Malarstwo olejne stary ok. 1900r  obraz Trojka

Obraz olejny stary Trojka ok. 1900r

Wspaniały wielki obraz olejny namalowany na lnianym płótnie. Malarstwo w manierze impresji przedstawiające klasyczny temat trójki koni z wozem. Fantastyczna paleta barw nadaje temu obrazowi wyjątkowy ciepły i pozytywny charakter. Do tego świetnie skomponowana rama sprawia, że całość jest dość jasna i świetlista, nie przytłacza.

Wiejski pejzaż z wozem pędzącym traktem na tle stonowanego nieba jest niezwykle witalny i sugestywny, niemalże można poczuć zapachy lata i unoszącego się piasku. Obraz odznacza się wspaniałymi światłocieniami, wyśmienitą paletą barw, grubo prowadzonymi liniami pędzla oraz wyraźną strukturą farby.

Oprawę dla tego solidnego obrazu stanowi piękna, stylowa, gruba rama kossakówka, wykonana z drewna. Złoconą przestrzenną ramę ozdabiają kunsztowne sztukaterie. Rama jest w ładnym dość jasnym, słonecznym odcieniu złota.

Obraz olejny sygnowany jest w prawym dolnym rogu mało czytelnym podpisem. Z tyłu zaś jest oryginalna metryczka z domu sztuki Huggele od 1880r, Niemcy. Na metryczce był wpisany autor i tytuł niestety przez tyle lat napisy zblakły.

Całość prezentuje się wyśmienicie!

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Płótno i rama stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.  Gwarantujemy bezpieczny transport i ubezpieczenie obrazu.

WYMIARY Z RAMĄ: 97 x 77 CM,

WYMIARY BEZ RAMY : 60 X 80 CM.

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu.

Ten i inne stare obrazy i antyki znajdziecie Państwo u nas.

no2

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...