Obraz sztorm żaglowce na morzu

Żaglowiec obraz olejny sztorm i wzburzone morze

duży olej na płótnie w drewnianej ramie

Obraz żaglowiec na wzburzonym morzu świetne olejne malarstwo

Świetny duży obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia dynamiczny krajobraz wzburzonego morza i nadchodzącego sztormu. Ptaki uciekają na ląd a  fale huśtają żaglowcem jak małą łupinką na tle wielkich groźnych skał i bezkresu morskich odmętu. 

Świetne efekty światłocieniowe oraz celująca  gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiego żywiołu. Obraz malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje celująca technika malarska. Oprawę obrazu stanowi prosta biało srebrnoszara rama wykonana z drewna, podkreślająca modernistyczny charakter obrazu.

Obraz pochodzi z lat 60 XX w. Płótno sygnowane jest w lewym dolnym rogu Zeidler. Rama oryginalnie dopasowana. Obraz opatrzony metryczką Galerii Sztuki Elwert w Niemczech.

Polecamy ten wspaniały obraz marynistyczny. Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Obraz marynistyczny to świetny pomysł na prezent nie tylko dla wilka morskiego, czy kluczowego kontrahenta w morskim biznesie ale również i przede wszystkim dla miłośników morskich klimatów.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Obraz w bardzo dobrym stanie, nadaje się od razu do powieszenia.

WYMIARY Z RAMĄ: 74 x 60 CM.

WYMIARY MALATURY: 63 x 49 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

No5

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...