Wzór cebulowy komplet świeczników z aniołkami

Wzór cebulowy

Komplet świeczników

Porcelana z brązem

Świeczniki z cebulowym wzorem

Te zjawiskowe świeczniki z porcelany polecamy nie tylko tym którzy lubią antyki i stylowe meble ale również miłośnikom wzoru cebulowego na porcelanie.

Światło świec wprowadza magiczny nastrój. Świeca ustawiona w tym świeczniku z brązem gwarantuje romantyczną atmosferę podczas kolacji. Na co dzień świeczniki pięknie będą się prezentowały na komodzie, regale lub kominku i na pewno przyciągnie spojrzenia gości.

Znakomite świeczniki ze wzorem cebulowym wykonane są z porcelany o jasnej barwie ozdobionej roślinnym kobaltowym deseniem. Zachwyt budzi figurka słodkiego siedzącego dziecka z brązu, które trzyma górę świecznika jak pochodnię. Pozostałe elementy dekoracyjne z brązu wyróżnia kunsztowny liściasty ornament.  Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Polecamy ten prześliczny komplet świeczników jako elegancką a zarazem funkcjonalną ozdobę, która z pewnością uświetni Państwa dom. Nadają się również jako przystawki świeczniki do zabytkowego zegara.

Biało niebieskie naczynia przeżywają dziś swój renesans, wraca moda na te znane od stuleci wzory. Wielu miłośników wzoru cebulowego ma już skompletowane swoje serwisy, my proponujemy całą kolekcję wysokiej jakości naczyń i elementów środka stołu  z kobaltowym wzorem.

Komplet świeczników perfekcyjnie nadaje się na wyjątkowy, luksusowy prezent, nie tylko dla romantyków.

Cena dotyczy kompletu świeczników dwóch.

Wymiary:

Wysokość 26 cm,

Średnica na górze 7,5 cm,

Średnica podstawy 10 cm,

Średnica otworu na świeczkę ok. 2,5 cm,

Waga kompletu 1,5 kg.

po 1876x

 

Wzór cebulowy na naczyniach w dużym wyborze w Galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...