Świeczniki secesyjne z brązu kobieta

Dwa piękne świeczniki w stylu secesyjnym prawdziwy brąz

Luksusowe świeczniki secesyjne z brązu kobieta z kwiatem na głowie komplet 2 sztuki

Te wspaniałe świeczniki secesyjne z brązu będą pięknie wyglądały po obu stronach kominka lub półki. Ich niezwykła elegancja i trwałość pozwoli cieszyć nimi oczy przez długie lata. Zjawiskowe rzeźby z brązu nie ukryją się przed wzrokiem gości wzbudzając w nich zachwyt. Ten komplet dwóch świeczników kobieta z prawdziwego brązu to klasa sama w sobie. Świetnie sprawdzi się w roli luksusowego prezentu, nie tylko dla konesera antyków czy stylowych dekoracji.

Starannie wykonane figury kobiet metodą traconego wosku z prawdziwego brązu. Elegancka figura kobiety stanowi integralną część świecznika, tworząc jego trzon i podstawę. Jej strój przybiera falisty, ekspresywny układ. Samo sedno stylu Art Nouveau.

Te świeczniki secesyjne z figurami kobiet to rewelacyjny, prawdziwy brąz osadzony na marmurowej podstawie. Sygnowane pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego.

Stan przedmiotów bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Świeczniki z brązu w stylu secesyjnym to imponująca i wysmakowana ozdoba salonu, gabinetu lub stylowego biura.

Materiał : Brąz i marmur.

Wymiary:

Wysokość całkowita 33 cm,

Średnica podstawy 13 cm,

Wysokość podstawy 2 cm.

Cena podana za komplet 2 szt.

Największy sklep z figurkami z brązu to internetowa Galeria Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...