Świecznik Rosenthal stara porcelana

Rosenthal porcelanowy duży świecznik z kulą

Świecznik Rosenthal stara porcelana z 1953r duży okaz w stylu art deco

Prześliczny duży świecznik Rosenthal stara porcelana bawarska w kolorze kości słoniowej. Będzie wspaniałą ozdobą stylowego salonu czy jadalni. Nadaje się na nietuzinkowy prezent dla miłośników zabytkowej porcelany.

Ten świecznik to wyjątkowy okaz z mlecznej pięknej porcelany ze wielką kulą w środku. Ozdobiony jest delikatnymi złoceniami na rantach podstawy i rantach lichtarzy. Świecznik trójramienny okazały i w bardzo dobrym stanie co robi wspaniałe wrażenie. Polecamy dla romantyków i ludzi ceniących sobie piękna bawarska porcelanę. 

Porcelanowy świecznik jest sygnowany na spodzie Rosenthal Selb Plossberg Germany. Sygnatura stosowana była przez manufakturę w roku 1953. Firma Rosenthal jest znana na całym świecie ze swojego niepowtarzalnego stylu i klasy, a ich produkty są cenione przez miłośników piękna i wysokiej jakości na całym świecie.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 13 cm,

Szerokość 32 cm !!!

Podstawa 14 cm,

Śr. lichtarza 11 cm,

Śr. świecy 2 cm.

R64SW

Ten przedmiot i inne porcelanowe  antyki znajdziecie Państwo w naszej internetowej galerii.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...