Rzeźba z brązu Art Deco gimnastyczka

Rzeźba Taniec z kołem - dziewczyna z obręczą

Piękna rzeźba z brązu Art Deco gimnastyczka - dziewczyna z obręczą

Tą niebywale efektowną, dużą rzeźbę z brązu Art Deco polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu antyków, starych mebli i pięknych przedmiotów. Rzeźba gimnastyczka znakomicie będzie się prezentować ustawiona w Państwa salonie, gabinecie lub biurze, przydając pomieszczeniu splendoru i nadając mu wyjątkowego charakteru.

Świetna w formie rzeźba, kobiety wpisanej w koło, figura w stylu art deco. Przedstawia urodziwą młodą kobietę trzymającą ogromną obręcz. Wspaniale oddano lekkość sylwetki oraz gibkość ciała ponętnej tancerki. Statyczny charakter rzeźby daj poczucie spokoju i ładu.  Figura została osadzona na profilowanym postumencie z czarnego żyłkowatego marmuru. Dbałość o detale, precyzja cyzelowania a także solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne. Lekko patynowaną rzeźbę wykonano tradycyjną metodą wosku traconego. Pieczęć francuskiej wytwórni brązów i Milo.

Zapewniam, iż ta zachwycająca rzeźba będzie oryginalną, stylową i elegancką ozdobą, która z pewnością uświetni Państwa dom. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach dlatego też idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

 
Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał:
Brąz i marmur.

Wymiary dziewczyny z obręczą to:

Wysokość  43 cm,
Szerokość  38 cm,
Podstawa  13 x 4 cm,

Waga 2,5 kg.

rz4508

Największywybór figurek z brązu w Galerii Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...