Lew rzeźba nowoczesna z brązu dostojny prezent

Potężny dumny lew

Modernistyczna rzeźba na luksusowy prezent

Lew rzeźba nowoczesna z brązu wspaniały prezent dla odważnego mężczyzny

Lew rzeźba to znakomitą modernistyczna figura Lwa polecamy wszystkim  którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu antyków i  pięknych przedmiotów. Rzeźba lwa wspaniale będzie się prezentować postawiona na komodzie, kominku lub biurku i z pewnością uświetni Wasz dom. Dzięki swej eleganckiej prostocie oraz surowej, czystej formie psuje zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych urządzonych stylowo.

Zachwycająca rzeźba lwa z prawdziwego brązu, przedstawiająca majestatycznego króla zwierząt z piękną grzywą. Uwagę zwraca pełna dostojeństwa poza zwierzęcia, który sprawia wrażenie jakby bacznie coś obserwował a jego przenikliwy wzrok świadczy o czujności. Figura lwa osadzona jest na schodkowej podstawie będącej integralną częścią rzeźby. Statuetka odznacza się kanciasto wymodelowanymi kształtami oraz lekkim patynowaniem. Dbałość o detale jak również solidność wykonania wskazują na znaczne walory artystyczne tego wyjątkowego posążku. Przedmiot sygnowany jest Milo oraz oznaczony numerem i pieczęcią francuskiej wytwórni brązów.

Zapewniamy, iż ta rewelacyjna Lew rzeźba będzie stylową, wysmakowaną oraz gustowną ozdobą Państwa salonu, gabinetu bądź biura. Idealnie nadaje się na niebanalny, luksusowy prezent.

 

Lew rzeźba nowoczesna - stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

 

Wymiary:

Wysokość 28,5 cm,

Szerokość 19 cm,

Głębokość 10 cm.

 

Największy wybór statuetek z brązu w internetowej galerii sztuki Antikon.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...