Akt dziewczyny duża rzeźba z brązu

Dziewczyna myjąca włosy duża rzeźba z brązu

Myjąca włosy akt dziewczyny duża rzeźba z brązu

Wspaniała ogromna rzeźba z prawdziwego brązu, osadzona na walcowatym marmurowym postumencie. Przedstawia niezwykle piękny akt dziewczyny o zgrabnej figurze. Młoda kobieta została uchwycona w trakcie mycia swych ślicznych długich włosów. Rzeźbiarz ukazał modelkę w powabnej pozie, tak by podkreślić jej ponętne kształty. Ten przecudny akt emanuje zmysłowością i doskonale oddaje zniewalający urok niewiasty.

Dbałość o szczegóły oraz solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne rzeźby. Figura jest oznaczona pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego.

Myjąca włosy akt dziewczyny duża rzeźba  to wyjątkowy okaz z prawdziwego brązu który uświetni Państwa dom czy ogród.

Stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura. Rzeźba akt dziewczyny niezwykle elegancka i budząca podziw, nie można przejść obok niej obojętnie. Wybitny okaz do kolekcji dla konesera. Stan rzeźby bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał: Prawdziwy brąz i marmur.

Wymiary:

Wysokość 50 cm !!!

Średnica podstawy 22 cm.

Waga ok. 12 kg !!!

Największy sklep oferujący rzeźby z brązu to Galeria Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...