Myjąca włosy duża rzeźba z brązu akt dziewczyny

Dziewczyna myjąca włosy duża rzeźba z brązu

Myjąca włosy duża rzeźba akt dziewczyny

Wspaniała ogromna rzeźba z prawdziwego brązu, osadzona na walcowatym marmurowym postumencie. Przedstawia niezwykle piękną, nagą dziewczynę o zgrabnej figurze. Młoda kobieta została uchwycona w trakcie mycia swych ślicznych długich włosów. Rzeźbiarz ukazał modelkę w powabnej pozie, tak by podkreślić jej ponętne kształty. Ten przecudny akt emanuje zmysłowością i doskonale oddaje zniewalający urok niewiasty.

Dbałość o szczegóły oraz solidność wykonania wskazują na wysokie walory artystyczne rzeźby. Figura jest oznaczona pieczęcią francuskiego zakładu brązowniczego.

Myjąca włosy duża rzeźba to wyjątkowy okaz z prawdziwego brązu który uświetni Państwa dom.

Stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura.

 

Stan rzeźby bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Materiał: Brąz i marmur.

 

Wymiary:

Wysokość 50 cm,

Średnica podstawy 22 cm.

Waga ok. 12 kg.

 Największy sklep oferujący rzeźby z brązu to Galeria Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...