Patera łabędź luksusowy prezent ślubny komplet 2 szt

Luksusowy prezent ślubny

Patera z łabędziem 2 szt komplet pałacowych naczyń

Patera luksusowa łabędź 2 sztuki komplet

Ten komplet niesamowitych mis łabędzi  już sam  w sobie jest rewelacyjną ozdobą, ale wypełniony owocami czy łakociami będzie królować na stole czy komodzie czy kredensie. Polecamy jako luksusowy prezent dla miłośników antyków i retro przedmiotów oraz wszystkich lubiących stylowe dekoracje.

Porcelanowa patera w formie łabędzia. Szyja i tors ptaka  ozdobiony muszlą wykonane są z brązu. Nogi łabędzia i podstawa całej misy to również brąz. Cały korpus ptaka to piękna duża misa z szaro kremowej grubej porcelany. Wszystkie te elementy są niezwykle spójne i tworzą imponujące wrażenie na oglądających. Będą wprawiały w zachwyt gości i domowników przez długie lata. Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Łabędź to prastary mitologiczny symbol miłości i wierności  ale również czystości, doskonałości i piękna. To niezwykłe stworzenie nurtowało zawsze artystów i poetów. Łabędź jest motywem nie zastąpionym w kulturze europejskiej, świadczy o synergii duchowości  i cielesności, radości i smutku, brzydoty i piękna, przemiany i rozwoju.

Ten  wspaniały komplet mis z łabędziami  jest stylowym i niezmiernie eleganckim a przy tym bardzo funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. 

Ten porcelanowy zestaw łabędzi to doskonały pomysł na niebanalny, luksusowy prezent ślubny , prezent na rocznicę ślubu.

 

Wymiary:

Wysokość 25 cm

Szerokość 26 cm

Głębokość 23 cm

Podstawa 16 x 14 cm

Waga 2,4 kg

po 2248x

Luksusowa porcelana na prezent w dużym wyborze w sklepie online z antykami i sztuką.

 

 

 
 
 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...