Patera porcelanowa na prezent ślubny porcelana z brązem

Pałacowa patera ogromna na prezent ślubny

Porcelana z brązem

Patera porcelanowa wielka z ptaszkiem na prezent ślubny

Tą ogromną ekskluzywną paterę na owoce polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu pięknych, luksusowych przedmiotów i antyków. Patera ustawiona na stole lub komodzie będzie rewelacyjnie się prezentować, z pewnością przyda domowi splendoru i wzbudzi zachwyt wśród gości.

Tę piękną paterę polecamy jako prezent ślubny, na szczęście.

Niebywale efektowna  królewska patera z porcelany to świetny pomysł na luksusowy prezent. Porcelanę o  szkliwie w jasnym odcieniu wspaniale dekorują ręcznie malowane wzory na porcelanie ukazujące kolorowe ptaki i bogatą roślinność oraz liczne złocenia przywodzą na myśl XIX wieczną japońską sztukę.
Całość tworzy doskonale harmonizującą kompozycję o wysokich walorach estetycznych i osadzona jest na czterech profilowanych nóżkach. Stan wizualny bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Zapewniam, że ta znakomita patera porcelanowa to stylowa, wysmakowana i elegancka a przy tym niezwykle funkcjonalna ozdoba, która na pewno uświetni wnętrze salonu, jadalni, gabinetu bądź biura. W rzeczywistości przedmiot jest jeszcze piękniejszy niż na fotografiach.

Patera porcelanowa to idealny pomysł na niebanalny, luksusowy prezent.

Wymiary:

Długość 60 cm !!!!!

Wysokość 25 cm,

Głębokość 22 cm,

Waga 4,5 kg !!!!

sx5x56cc8

Porcelana z brązem zawsze w gwarancji że dotrze bezpiecznie do Państwa.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...