Patera porcelanowa na prezent ślubny porcelana z brązem

Pałacowa patera ogromna na prezent ślubny

Porcelana z brązem

Patera porcelanowa wielka z ptaszkiem na prezent ślubny

Tą ogromną ekskluzywną paterę na owoce polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu pięknych, luksusowych przedmiotów i antyków. Patera ustawiona na stole lub komodzie będzie rewelacyjnie się prezentować, z pewnością przyda domowi splendoru i wzbudzi zachwyt wśród gości.

Tę piękną paterę polecamy jako prezent ślubny, na szczęście.

Niebywale efektowna  królewska patera z porcelany to świetny pomysł na luksusowy prezent. Porcelanę o  szkliwie w jasnym odcieniu wspaniale dekorują ręcznie malowane wzory na porcelanie ukazujące kolorowe ptaki i bogatą roślinność oraz liczne złocenia przywodzą na myśl XIX wieczną japońską sztukę.
Całość tworzy doskonale harmonizującą kompozycję o wysokich walorach estetycznych i osadzona jest na czterech profilowanych nóżkach. Stan wizualny bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Zapewniam, że ta znakomita patera porcelanowa to stylowa, wysmakowana i elegancka a przy tym niezwykle funkcjonalna ozdoba, która na pewno uświetni wnętrze salonu, jadalni, gabinetu bądź biura. W rzeczywistości przedmiot jest jeszcze piękniejszy niż na fotografiach.

Patera porcelanowa to idealny pomysł na niebanalny, luksusowy prezent.

Wymiary:

Długość 60 cm !!!!!

Wysokość 25 cm,

Głębokość 22 cm,

Waga 4,5 kg !!!!

sx5x56cc8

Porcelana z brązem zawsze w gwarancji że dotrze bezpiecznie do Państwa.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...