Patera z figurą kobiety ogromna piętrowa

Patera jak fontanna cudowna porcelana

Porcelana i brąz

Ekskluzywna patera porcelanowa element środka stołu

gigantyczna

Zachwyci kolekcjonera antyków i pięknych przedmiotów - zjawiskowa piętrowa patera środka stołu.

Piękno, elegancja i ponad pół metrowa wysokość patery sprawia, że przedmiot ten jest niezbędny w każdej stylowej aranżacji, która ma mieć ekskluzywny charakter.

Ustawiona na stole, postumencie albo komodzie ta imponująca patera porcelanowa ma moc przykuwania uwagi a także ogniskowania spojrzeń. Ułożone piętrowo na misie owoce i wetknięte do wieńczącego konstrukcję wazonu świeże kwiaty stworzą kaskadę smaku i aromatu.

Wykonane z porcelany elementy zdobią ręcznie malowane żółte kwiaty z pąkami i zielonymi liśćmi. Noga patery również urzeka roślinnymi motywami, ale jej główną dekoracją jest figura młodej kobiety w zwiewnej szacie. Stan zachowania całości bardzo dobry, bez pęknięć i zarysowań.

Wymiary:

Wysokość 60,5 cm !!!!

Średnica misy 30 cm !!!

Średnica na górze 14 cm,

Podstawa 15,5 x 14 cm,

Wlew wazonu 5 cm.

 

Patera porcelanowa to świetny pomysł na niebanalny, luksusowy prezent.

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...