Patera z figurą kobiety ogromna piętrowa

Patera jak fontanna cudowna porcelana

Porcelana i brąz

Ekskluzywna patera porcelanowa element środka stołu

gigantyczna

Zachwyci kolekcjonera antyków i pięknych przedmiotów - zjawiskowa piętrowa patera środka stołu.

Piękno, elegancja i ponad pół metrowa wysokość patery sprawia, że przedmiot ten jest niezbędny w każdej stylowej aranżacji, która ma mieć ekskluzywny charakter.

Ustawiona na stole, postumencie albo komodzie ta imponująca patera porcelanowa ma moc przykuwania uwagi a także ogniskowania spojrzeń. Ułożone piętrowo na misie owoce i wetknięte do wieńczącego konstrukcję wazonu świeże kwiaty stworzą kaskadę smaku i aromatu.

Wykonane z porcelany elementy zdobią ręcznie malowane żółte kwiaty z pąkami i zielonymi liśćmi. Noga patery również urzeka roślinnymi motywami, ale jej główną dekoracją jest figura młodej kobiety w zwiewnej szacie. Stan zachowania całości bardzo dobry, bez pęknięć i zarysowań.

Wymiary:

Wysokość 60,5 cm !!!!

Średnica misy 30 cm !!!

Średnica na górze 14 cm,

Podstawa 15,5 x 14 cm,

Wlew wazonu 5 cm.

 

Patera porcelanowa to świetny pomysł na niebanalny, luksusowy prezent.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...