Świeczniki barokowe komplet piękny świecznik

PARA BAROKOWYCH ŚWIECZNIKÓW

PORCELANA I BRĄZ

Cena dotyczy dwóch sztuk świeczników.

Świeczniki zjawiskowy komplet 

Ten wspaniały komplet świeczników to ognista miłość od pierwszego wejrzenia.

Światło świec wprowadza magiczny nastrój. Świeca ustawiona w tym świeczniku z brązem gwarantuje romantyczną atmosferę podczas kolacji. Na co dzień świeczniki pięknie będą się prezentowały na komodzie, regale lub kominku i na pewno przyciągnie spojrzenia gości.

Znakomite świeczniki w barokowym stylu. Wykonane z porcelany o jasnej barwie ozdobionej roślinnym deseniem. Zachwyt budzi figurka słodkiego siedzącego dziecka z brązu, które trzyma górę świecznika jak pochodnię. Pozostałe elementy dekoracyjne z brązu wyróżnia kunsztowny liściasty ornament.  Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Polecam ten prześliczny komplet świeczników jako elegancką a zarazem funkcjonalną ozdobę, która z pewnością uświetni Państwa dom. Nadają się również jako przystawki świeczniki do zabytkowego zegara.

 

Komplet świeczników perfekcyjnie nadaje się na wyjątkowy, luksusowy prezent, nie tylko dla romantyków.

 Cena dotyczy dwóch sztuk świeczników.

Wymiary:

Wysokość 26 cm,

Średnica na górze 7 cm,

Średnica podstawy 10 cm,

Średnica otworu na świeczkę ok. 2,5 cm,

Waga kompletu 1,5 kg.

 

Porcelana z brązem zawsze w gwarancji że dotrze bezpiecznie do Państwa.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...