Patera barokowa rydwan z figurą kobiety i aniołkiem

Patera rydwan

Porcelana z brazem

Patera barokowa duża misa kołach z figurami kobiety i anioła

Tą znakomitą dużą paterę barokową - wazę na owoce polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność spędzania czasu w otoczeniu zabytkowych mebli, antyków i pięknych przedmiotów. Zapewniam, iż przez długie lata będzie ona cieszyć Państwa oczy swym wspaniałym kształtem. Ustawiona na stole lub komodzie zachwyci gości, przydając domowi splendoru. Doskonale może służyć również jako luksusowa żardiniera.

Rewelacyjna patera w barokowym stylu. Wykonana jest z porcelany o jasnej barwie. Świetnie zdobiona ręcznie malowanymi wzorami roślinnymi i wizerunkami ptaszków siedzących na gałęziach. Porcelanowe naczynie posiada niebywale dekoracyjne okucie z brązu w formie rydwanu na czterech kołach. Całość dopełniają figury, z przodu kobiety w rozłożystej sukni i rogiem obfitości w dłoni z tyłu zaś uroczego skrzydlatego amorka z ptaszkiem na ręku. Kompozycja ta symbolizuje szczęście i powodzenie. Przedmiot ciężki, sygnowany na spodzie, stan bardzo dobry.

Patera barokowa rydwan cudnie się prezentuje, będzie wyjątkowym akcentem wystroju salonu, jadalni, gabinetu lub biura. Polecam jako wykwintną, stylową i elegancką, a przy tym niezwykle funkcjonalną ozdobę bądź niebanalny i luksusowy prezent.

Wymiary:

Wysokość 30 cm,

Szerokość 37 cm,

Głębokość 22 cm,

Waga 3,30 kg.

Porcelana z brązem w dużym wyborze w galerii Antikon.

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...