Klasyczny wazon Rosenthal kremowy

Duży klasyczny wazon Rosenthal kremowy ze złotym rantem

Elegancki wysoki klasyczny wazon Rosenthal kremowy ze złotym rantem z 1945 r

Klasyczny wazon przez to niezwykle elegancki i prosty w formie. W kolorze kremowym ozdobiony jedynie złoceniem na rancie i grubszym przy podstawie. Zestawienie kolorystyczne proste i przez to bardzo eleganckie, które zachwyci każdego a szczególnie miłośników piękna i wysokiej jakości wyrobów Rosenthala.

Amatorzy antycznej porcelany z pewnością docenią ten elegancki wazon w kolorze kości słoniowej z delikatnym złotym dekorem.

Wazon sygnowany Rosenthal Germany, lata 1945-1946 r

Gwarancja autentyczności tego wazonu.

Stan bardzo dobry.

Wymiary:

wysokość 31 cm,

średnica 10 cm.

R88

Piękny stary wazon z renomowanej fabryki porcelany Rosenthal. Porcelana Rosenthal to nie tylko prezent, lecz także symbol trwałości i wartości, które przetrwają przez wiele lat, przekazując swoje piękno kolejnym pokoleniom.

Tę porcelanę i inne antyki znajdziecie Państwo w naszym sklepie z antykami. Gwarantujemy bezpieczną dostawę wazonu.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...