Świecznik Rosenthal antyk

Rosenthal porcelanowy duży świecznik ze złotą kulą

Świecznik Rosenthal z 1936r z puttem antyk w doskonałym stanie

Putto siedzący na złotej kuli ta antyczna porcelana w kolorze złamanej bieli zachwyci każdego kolekcjonera porcelany i będzie wspaniałym prezentem. Prześliczny duży świecznik Rosenthal będzie wspaniałą ozdobą stylowego salonu czy jadalni. Nadaje się na luksusowy prezent dla miłośników zabytkowej porcelany.

Ten świecznik to wyjątkowy okaz z mlecznej pięknej porcelany z wielką złotą kulą w środku. Ozdobiony jest delikatną figurką putta, ma dwa lichtarze w klasycznym kształcie ozdobione reliefem roślinnym. Polecamy dla romantyków i ludzi ceniących sobie piękna bawarska porcelanę. 

Porcelanowy świecznik jest sygnowany na spodzie różą i Rosenthal Germany. Sygnatura stosowana była przez manufakturę w roku 1936. Firma Rosenthal jest znana na całym świecie ze swojego niepowtarzalnego stylu i klasy, a ich produkty są cenione przez miłośników piękna i wysokiej jakości na całym świecie.

Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Wymiary:

Wysokość 19 cm,

Szerokość 18 cm

Podstawa 11,5 cm,

R82

Ten przedmiot i inne porcelanowe  antyki znajdziecie Państwo w naszej internetowej galerii.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...