Obraz olejny Stary Amsterdam piękny olej w drewnianej ramie

STARY AMSTERDAM

DUŻY OLEJ NA DESCE W ZŁOCONEJ RAMIE

BEAUTIFUL VIEW OF OLD AMSTERDAM

SPLENDID BIG OILPAINTING ON BOARD IN GILDED FRAME

 Obraz olejny Stary Amsterdam piękny olej w drewnianej ramie

Przepiękny duży obraz olejny namalowany na desce. Przedstawia niezwykle malowniczy widok na amsterdamski kanał i uliczki ze wspaniałymi budowlami. Znakomicie ukazano stare kamienice oraz okazały gmach kościoła z wysoką barokową wieżą. Uwagę zwracają śliczne detale architektoniczne. Sylwetki postaci idących po przerzuconym przez kanał moście, krzątający się ludzie na brzegu, łódź przepływająca pod mostem oraz wyładowany wóz ciągnięty przez siwego konia; wszystko to świetnie oddaje ruch portowego miasta i nadaje kompozycji dynamicznego charakteru. Za pomocą wysmakowanej palety barw a także finezyjnej gry światłocieni, wydobywających efekt głębi, zachwycająco pokazano wyjątkową plastyczność tego miejskiego pejzażu. Obraz cechuje wyśmienita technika malarska, delikatne pociągnięcia pędzla przenikają się ze strukturą grubo nakładanej farby. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę malowidła stanowi przestrzenna, masywna rama wykonana z drewna. Złoconą płatkowo ramę ozdabiają liczne kunsztowne sztukaterie. Obraz sygnowany, ciężki i solidny. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu albo biura.

 

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 40 X 50 CM.

 

WYMIARY MALATURY: 30 X 40 CM.

 

GRUBOŚĆ RAMY: 5,50 CM.

 

DIMENSIONS WITH FRAME: 40 X 50 CM.

 

DIMENSIONS WITHOUT FRAME: 30 X 40 CM.

 

THICKNESS OF THE FRAME: 5,50 CM.

 

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...