Obraz olejny Polowanie duży piękny w złotej ramie

Polowanie na lisa Obraz olejny do salonu

Obraz olejny Polowanie w drewnianej ramie

Znakomity duży obraz olejny Polowanie duży piękny w złotej ramie namalowany na desce. Przedstawia niezwykle ekspresyjną scenę polowania na jelenia. Dynamizmu kompozycji przydaje doskonałe zobrazowanie poruszenia panującego wśród psów myśliwskich, które dopadły zwierzynę. Z pomocą wysmakowanej, subtelnie zniuansowanej gamy barw wspaniale oddano bezkresny zimowy pejzaż. Wyśmienita gra światłocieni wydobywa efekt głębi z drugiego planu.

Malowidło odznacza się delikatnie prowadzonymi liniami pędzla, cechuje go świetna technika malarska. Obraz jest ciężki i solidny. Jego oprawę stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają liczne misterne sztukaterie. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze piękniej niż na zdjęciach.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba, idealnie nadająca się do zawieszenia w salonie, gabinecie lub biurze.

 

Stan obrazu bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu bod powierzchni obrazu.

 

Wymiary z ramą: 40 X 50 CM.

 

Wymiary bez ramy: 30 X 40 CM.

 

Grubość ramy : 5,50 CM.

 

 

Obrazy olejne do salonu w Galerii Antikon i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...