Morze obraz olejny w złotej ramie

Obraz olejny Impresja na plaży

Morze obraz olejny na desce w złotej ramie piękna miniatura

Ten wspaniały impresyjny pejzaż marynistyczny polecam wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu stylowych mebli, antyków i  pięknych przedmiotów. Obraz marynistyczny z pewnością uświetni Państwa dom i nada mu wyjątkowego charakteru.

Zachwycający Morze obraz olejny Impresja  na plaży namalowany na desce. Przedstawia niezwykle malowniczy widok na plażę ze złocistym piaskiem i fale rozbijające się o skalisty brzeg. Wyśmienite efekty światłocieniowe a także znakomita gra niuansów kolorystycznych charakteryzują ten pejzaż morski. Cechuje go świetna technika malarska. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę malowidła stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą ramę ozdabiają liczne kunsztowne sztukaterie. 

Stan obrazu Impresja na plaży bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

Zapewniam, iż ten rewelacyjny Morze obraz olejny to stylowa, elegancka a przy tym klasyczna ozdoba, idealna do Państwa salonu, gabinetu lub biura. Doskonale nadaje się na niebanalny prezent. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze bardziej urzekająco niż na zdjęciach.

 

Wymiary z ramą: 25 x 30 cm.

Wymiary malatury: 12 x 17 cm.

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu.

Galeria obrazów poleca pejzaże w dużym wyborze. 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...