Obraz olejny Pałac w Wilanowie piękny warszawski pejzaż

PAŁAC WILANOWSKI

DUŻY OLEJ NA DESCE W ZŁOCONEJ RAMIE

Wilanow Palace

Beautiful royal palace

SPLENDID BIG OILPAINTING ON BOARD IN GILDED FRAME

 Obraz olejny Pałac w Wilanowie piękny warszawski pejzaż wg Kasprzyckiego

Prześliczny duży obraz olejny namalowany na desce. Przedstawia pałac w Wilanowie od strony wjazdu. Widoczne na pierwszym planie postacie dwóch dżentelmenów na koniach oraz sylwetki mężczyzn ze strzelbami i ogrodników, przydają kompozycji dynamizmu. Ludzie odziani są w dziewiętnastowieczne stroje, stosownie do ich statusu społecznego. W tle wspaniale oddana rozległa bryła pałacu zachwyca swym architektonicznym rozmachem. Obraz bezpośrednio nawiązuje do dzieła polskiego malarza, który żył w pierwszej połowie XIX wieku Wincentego Kasprzyckiego. To znakomite malowidło charakteryzuje się wysmakowaną paletą kolorystyczną a także delikatnie prowadzonymi liniami pędzla przeplatanymi z grubo nakładaną farbą. Wyśmienita gra światłocieni wydobywa efekt głębi z drugiego planu. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Obraz jest sygnowany, ciężki i solidny. Oprawę malowidła stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą płatkowo ramę bogato ozdabiają kunsztowne sztukaterie. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze piękniej niż na fotografiach.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba. Uświetni wystrój każdego salonu, gabinetu bądź biura.

 

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 40 X 50 CM.

 

WYMIARY MALATURY: 30 X 40 CM.

 

GRUBOŚĆ RAMY: 5,50 CM.

 

DIMENSIONS WITH FRAME: 40 X 50 CM.

 

DIMENSIONS WITHOUT FRAME: 30 X 40 CM.

 

THICKNESS OF THE FRAME: 5,50 CM.

 

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...