Stary obraz olejny pejzaż Sielska plaża sygnowany

Sielska plaża pejzaż morski

Cudowny duży olej na płótnie w złoconej ramie

Wspaniałe malarstwo artystyczne

Stary obraz olejny Sielska plaża sygnowany

Zachwycający stary obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia niezwykle nastrojowy widok na pływające po morzu łodzie. Przepięknie ukazano przebijające zza chmur promienie słoneczne. Dzięki wspaniałym efektom światłocieniowym oraz wysmakowanej gamie barw doskonale oddano wszelkie niuanse piaszczystego krajobrazu. Malowidło cechuje świetna technika malarska, struktura farby wyczuwalna pod palcami. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi solidna, stara gruba rama wykonana z drewna. Przestrzenną złoconą ramę w barokowym stylu ozdabiają kunsztowne sztukaterie.

Ten stary obraz olejny jest duży i ciężki. Ten niebywale romantyczny pejzaż będzie znakomicie się prezentował w jadalni, salonie lub sypialni. Płótno sygnowane w prawym dolnym rogu Berger,prof. G. Berger Monachium(1862-1942)  znany artysta aukcyjny. Były uczeń Wilhelma Diez w klasie antycznej.Prace swoje prezentował w Neuen Pinakhotek w Monachium.

 

Obraz to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Stan obrazu bardzo dobry, nadaj się od razu do powieszenia.

Wymiary z ramą  85 X 65 cm.

Wymiary malatury 70 X 50 cm.

 

Ten zjawiskowy obraz oraz inne antyki dostępne od razu do wysyłki z galerii online.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...