Sanna Sanie przed dworem wg Chełmońskiego

Zimowa sanna

Obraz wg Chełmońskiego

Sanna obraz olejny 

Sanie przed dworem wg Chełmońskiego

Znakomity duży obraz olejny namalowany na desce. Przedstawia widok na zaprzężone w cztery konie sanie odjeżdżające sprzed dworu. Pięknie uchwycono niespokojne, uniesione, rżące konie, co przydaje kompozycji dynamizmu i pozwala odczuć specyficzne napięcie towarzyszące wyruszeniu w podróż. Dzięki subtelnie zniuansowanej palecie barw i pełnej finezji grze refleksów świetlnych wspaniale oddano spowity śniegiem krajobraz.

Malowidło cechuje świetna technika malarska, delikatne pociągnięcia pędzla przenikają się ze strukturą grubo nakładanej farby. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Obraz sygnowany, ciężki i solidny. Jego oprawę stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna. Złoconą płatkowo ramę bogato dekorują misterne sztukaterie. Malowidło nawiązuje bezpośrednio do dzieła słynnego polskiego XIX-wiecznego malarza Józefa Chełmońskiego. W rzeczywistości obraz prezentuje się jeszcze bardziej zachwycająco niż na zdjęciach.

 

Obraz sanna  to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu bądź biura.

 

Stan bardzo dobry. Wszelkie niedoskonałości są wynikiem odbicia flesza aparatu od powierzchni obrazu.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 40 X 50 CM.

WYMIARY MALATURY: 30 X 40 CM.

GRUBOŚĆ RAMY: 5,50 CM.

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu.

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...