Malarstwo aukcyjne wspaniały pejzaż z mostkiem
Pejzaż z mostkiem
Obraz olejny Wiejska panorama
Świetny olej na płótnie, piękne realistyczne malarstwo, certyfikat
Świetne malarstwo realistyczne jako duży obraz olejny namalowany na płótnie, przedstawiający wspaniałą wiejską panoramę z widokiem na rzekę. Na pierwszym planie spokojna tafla wody wprowadza element ładu i harmonii. Prze rzekę prowadzi zgrabny murowany mostek. Pośród znakomicie ukazanej roślinności w letnich barwach widnieje tradycyjna wiejska zabudowa na którą składają się chaty i wyraźnie zarysowany kościół. Pięknie oddano klimat sielskiej wsi i przestrzeń na horyzoncie.
Obraz odznacza się dobrą perspektywą, wysmakowanymi efektami światłocieniowymi oraz widoczną strukturą farby. Zniuansowane tonacje palety kolorystycznej i delikatne kontrasty doskonale odzwierciedlają bogactwo krajobrazu. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu. Cechuje go doskonała technika malarska. Obraz oprawiony jest w stylową, profilowaną ramę ozdobioną złoceniami. Płótno sygnowane w lewym dolnym rogu Karnbach - Böttche. Z tyłu certyfikat i pieczątka galerii.
Malarz E. Karnbach - Böttche uznany artysta, urodzony 03.04.1920 Herten
Studia: Szkoła Artystyczna Weimar, Akademia Niemiec w Berlinie, student prof. Förstera i prof. Albrechta
Studiował też we Włoszech, Francji i Holandii, obrazy pojawiają się na europejskich aukcjach.
Obraz do salonu to stylowa i elegancka ozdoba domu, gabinetu lub biura.
STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:
Bardzo dobry, bez uszkodzeń.
WYMIARY Z RAMĄ: 92 X 52 CM.
WYMIARY MALATURY: 80 x 40 CM.
Gwarantujemy fachowy transport obrazu.
Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.
no 45
Posiadamy 100% pozytywnych opinii:
Sposoby dostawy | Nazwa | Czas wysyłki | Cena |
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS | Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS | Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. | Za darmo! |
Przesyłka za pobraniem kurier GLS | Przesyłka za pobraniem kurier GLS | Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. | Za darmo! |
Wpłata na konto kurier GLS | Wpłata na konto kurier GLS | Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. | Za darmo! |
* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!