Malarstwo aukcyjne wspaniały pejzaż z mostkiem

Pejzaż z mostkiem

Obraz olejny Wiejska panorama

Świetny olej na płótnie, piękne realistyczne malarstwo, certyfikat

Świetne malarstwo realistyczne jako duży obraz olejny namalowany na płótnie, przedstawiający wspaniałą wiejską panoramę z widokiem na rzekę. Na pierwszym planie spokojna tafla wody wprowadza element ładu i  harmonii. Prze rzekę prowadzi zgrabny murowany mostek. Pośród znakomicie ukazanej roślinności w letnich barwach widnieje tradycyjna wiejska zabudowa na którą składają się chaty i wyraźnie zarysowany kościół. Pięknie oddano klimat sielskiej  wsi i przestrzeń  na horyzoncie.

Obraz odznacza się dobrą perspektywą, wysmakowanymi efektami światłocieniowymi oraz widoczną strukturą farby. Zniuansowane tonacje palety kolorystycznej i delikatne kontrasty doskonale odzwierciedlają bogactwo krajobrazu. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu. Cechuje go doskonała technika malarska. Obraz oprawiony jest w  stylową, profilowaną ramę ozdobioną złoceniami. Płótno sygnowane w lewym dolnym rogu Karnbach - Böttche.   Z tyłu certyfikat i pieczątka galerii.

Malarz E. Karnbach - Böttche uznany artysta, urodzony 03.04.1920 Herten
Studia: Szkoła Artystyczna Weimar, Akademia Niemiec w Berlinie, student prof. Förstera i prof. Albrechta
Studiował też we Włoszech, Francji i Holandii, obrazy pojawiają się na europejskich aukcjach.

Obraz do salonu to stylowa i elegancka ozdoba domu, gabinetu lub biura.

STAN ZACHOWANIA PRZEDMIOTU:

Bardzo dobry, bez uszkodzeń.

WYMIARY Z RAMĄ: 92 X 52 CM.

WYMIARY MALATURY:  80 x 40 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

no 45

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...