Obraz olejny pejzaż Urok natury

Malarstwo pejzażowe Urok natury

 Obraz olejny duży Urok natury

Nadzwyczaj urzekający, stary obraz olejny na namalowany na płótnie, przedstawiający widok na rzeczkę płynącą pośród różnorodnych drzew.  Kolorystyka podporządkowana jest zielonym i brązowawym tonacjom, przez co krajobraz sprawia niesamowite wrażenie.

Widniejący w oddali most jest intrygującym dopełnieniem tego niezwykle klimatycznego miejsca. Ten znakomity pejzaż odznacza się delikatnie prowadzonymi liniami pędzla, wysmakowaną grą światłocieni oraz widoczną strukturą farby. Cechuje go świetna technika malarska. Powierzchnię malowidła pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę obrazu stanowi klasycznie prosta, elegancka rama w jasnym kolorze obwiedziona złotym szlakiem z obu stron. Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu Werner Frenke....?? dalej mało czytelne.

 

Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, gabinetu lub biura, polecamy to piękne malarstwo.

Stan obrazu bardzo dobry, malatura bez uszkodzeń.

 

WYMIARY Z RAMĄ: 83 X 63 CM.

WYMIARY MALATURY: 70 X 50 CM.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten oraz inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki.

no37

 

Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...