Obraz Akt kobiety z książką olejny

Wspaniały duży obraz akt młodej kobiety polski malarz

Obraz Akt kobiety z książką olejny portret do sypialni wspaniały duży

Świetny obraz polskiego malarza B.Buczyńskiego akt leżącej dziewczyny czytającej książkę. Ten zachwycający obraz akt kobiety polecamy wszystkim Państwu, którzy lubią spędzać czas w otoczeniu pięknych przedmiotów. Obraz z pewnością uatrakcyjni i uświetni Państwa dom jak również nada mu wyjątkowego charakteru.

Olej na płótnie, pięknie odmalowany akt kobiecy na zielonym tle sprawia że przenosimy się do damskiego buduaru i niemalże dotykamy tej atmosfery. Obraz niezwykle sensualny, prezentuje się wybitnie a jego duży rozmiar czyni go wyjątkowym dziełem sztuki malarskiej. Modelka została ukazana w pełnej zmysłowości pozie leżąc zatopiona jest w czytaniu  książki.  Znakomita plastyczność w ujęciu postaci podkreślona jest finezyjnymi efektami światłocieniowymi oraz wyśmienitą grą niuansów kolorystycznych. Wysmakowana paleta barw i świetna technika malarska cechują ten subtelnie malowany akt. Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu.

Oprawę malowidła stanowi przestrzenna, gruba rama wykonana z drewna, zapewne młodsza od obrazu. Obraz z lat ok. 1960-70 XX w   sygnowany podpisem autora Bogumił ( Buczyński). Życiorys malarza widoczny na winietce z tyłu obrazu.

Stan obrazu olejnego bardzo dobry, ramy również.

Zapewniamy, że ten rewelacyjny obraz to stylowa, niezwykle elegancka a przy tym klasyczna ozdoba, doskonała do Państwa sypialni, salonu lub holu.

Obraz akt kobiety idealnie nadaje się na niebanalny prezent. W rzeczywistości przedmiot prezentuje się jeszcze bardziej urzekająco niż na fotografiach.

 

Wymiary z ramą 104 x 68 cm,

Wymiary bez ramy 89 x 53 cm.

no 307

Polecamy obrazy olejne do salonu  i gwarantujemy Państwu zadowolenie z zakupionego obrazu !!!

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...