Wiejski pejzaż nadmorski olej na płótnie malarstwo

Wiejski pejzaż nadmorski

Wiejski pejzaż nadmorski malarstwo olejne

Świetny  wiejski pejzaż marynistyczny obraz olejny namalowany na płótnie. Przedstawia wioskę rybacką, chata u brzegu zatoczki, wyciągnięta na brzeg łódź i rusztowania do rozwieszania sieci. Chłodne kolory i pejzaż świetnie oddają klimat północnych wiosek rybackich.  Pejzaż piękny w typie impresji.

Obraz malowany na płótnie, widoczna dobrze  struktura farby. Malowidło cechuje dobra technika malarska. Oprawę obrazu stanowi prosta złota rama wykonana z drewna, podkreślająca modernistyczny charakter obrazu.

Obraz pochodzi z lat 60 XX w. Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu Danbay, malarstwo szwedzkie.

Polecamy ten świetny  obraz marynistyczny. Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Obraz pejzaż z łodziami to również świetny pomysł na prezent.

Stan zachowania przedmiotu:

Obraz w bardzo dobrym stanie, nadaje się  od razu do powieszenia.

Wymiary z ramą : 58 x 46 cm,

Wymiary malatury : 43 x 31 cm.

nr 301

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten świetny obraz  i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...