Żaglowiec na morzu wielki obraz do salonu

Żaglowiec na morzu obraz olejny do salonu

Żaglowiec na morzu wielki obraz do salonu

Świetny wielki obraz olejny namalowany na płycie malarskiej. Przedstawia pejzaż samotnego żaglowca na bezkresnym wzburzonym morzu. Piękny krajobraz utrzymany w niebieskiej tonacji.

Świetne efekty światłocieniowe oraz celująca  gra niuansów barwnych na niebie i wodzie doskonale oddają niesamowity urok morskiego żywiołu. Obraz malowany na płótnie. Oprawę obrazu stanowi prosta bogato rzeźbiona złota rama wykonana z drewna, stanowiąc świetne wykończenie dla tego obrazu.

Obraz pochodzi z lat 60 XX w. Pejzaż na morzu sygnowany jest w prawym  dolnym rogu VB. Rama oryginalnie dopasowana. Obraz pochodzi z Holandii.

Polecamy ten wspaniały żaglowiec na morzu. Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu lub biura.

Obraz marynistyczny to świetny pomysł na prezent nie tylko dla wilka morskiego, czy kluczowego kontrahenta w morskim biznesie ale również i przede wszystkim dla miłośników morskich klimatów.

Stan zachowania przedmiotu:

Obraz olejny w bardzo dobrym stanie, nie wymaga renowacji i nadaje się od razu do powieszenia.

Wymiary z ramą 104 x  79 cm,

Wymiary bez ramy 89 x 65 cm.

no 130

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten i inne obrazy znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...