Oczekiwanie brzeg morza romantyczny obraz marynistyczny

Malarstwo artystyczne marynistyczny obraz Oczekiwanie na brzegu

Oczekiwanie na brzegu romantyczny obraz marynistyczny olej na płótnie

Obraz marynistyczny brzeg morza polecamy wszystkim miłośnikom morskich  klimatów a także romantykom i kolekcjonerom czy wielbicielom antyków oraz stylowych mebli.

Marynistyczny duży obraz olejny namalowany jest na płótnie i oprawiony w świetną drewnianą ramę.  Przedstawia niebywale nastrojowy, malowniczy pejzaż marynistyczny ukazujący brzeg morza i kobietę z małym dzieckiem na ręku, samotnie wypatrującą powrotu męża z połowu. Bardzo dobre malarstwo krajobrazowe, obraz sprawia doskonałe wrażenie oglądany na żywo.

Zachwyt budzą wysmakowane efekty światłocieniowe, które doskonale oddają niesamowity urok tej romantycznej sceny. Obraz stary malowany na płótnie, widoczna struktura farby. Malowidło cechuje świetna technika malarska.

Powierzchnię malatury pokrywa warstwa werniksu. Oprawę obrazu stanowi drewniana nowa rama, przestrzenna, ładnie złocona i ozdobiona ornamentami. Całość tworzy niezwykle harmonijne dzieło.

Autor Poul Wennerberg data 1922 r malarz aukcyjny. Płótno sygnowane jest w prawym dolnym rogu. Rama nowa  dobrze spasowana.

Obraz olejny to stylowa i elegancka ozdoba salonu, jadalni, gabinetu, kancelarii  lub biura.

Malarstwo marynistyczne świetnie nadaje się na biznesowy prezent dla miłośników morza i nie tylko.

Stan zachowania przedmiotu:

Obraz olejny w bardzo dobrym stanie, nie wymaga renowacji i nadaje się od razu do powieszenia.

 

Wymiary z ramą: 75 x 54 cm.

Wymiary bez ramy: 64 x 43 cm.

Gwarantujemy fachowy transport obrazu.

Ten obraz  i inne antyki znajdziecie Państwo w internetowej galerii sztuki Antikon.

no 122

 

Posiadamy 100% pozytywnych opinii:

Opinie o Antikon.pl na Opineo.pl
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Szybka wpłata przez system Przelewy 24 dostawa kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Przesyłka za pobraniem kurier GLS Przesyłka za pobraniem kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!
Wpłata na konto kurier GLS Wpłata na konto kurier GLS Wysyłka w ciągu 1-2 dni doręcznie na następny dzień roboczy. Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 200,00 zł darmowa wysyłka!

Wczytywanie...